גם השנה מכתיבי הקצב (הפייסרים) למרתון תל אביב הם מאמנים ומתאמנים ממועדון אנדיור. כל הפייסרים רצי מרתון, אנשי ברזל וטריאתלטים עם ניסיון רב, שיובילו את הרצים במטרה להגיע לקו הסיום בזמן מטרה קבוע מראש.

שימו לב, לשעת הכניסה לאוהל המטה, כניסה לזינוק ושעת זינוק.
כל הפייסרים ילבשו חולצות ירוקות, שלט עם זמן מטרה, ובלונים.

 

פייסרים-מרתון-תל-אביב

הנחיות לפייסרים

ביום המרוץ, הגיעו עם מספר החזה, השבב ובגדי הריצה של אדידס. מעבר להנחיית קצב הריצה בזמן המטרה שלכם, עניין אותו אתם עושים ודאי במקצועיות. אנו מסתמכים גם עליהם כדי ליצור סדר בזינוק. הדבר חשוב ביותר כדי להעמיד את הרצים במדרג צפי התוצאה שלהם, לטובת זינוק נוח ומועט עקיפות.

לשם כך נודה לכם אם תעיינו, תשננו ותמלאו את ההנחיות להלן:

1. עליכם להגיע לפחות שעה לפני מועד הזינוק שלכם לאוהל המטה) ולחפש את מירב (טל. 054-7979792) אצלה תמצאו את הציוד הבא –

• שלט אדום/צהוב עם ידית החזקה – השתמשו בו כמה שיותר לאורך הדרך, לפחות עד גיבוש הקבוצה שלכם – ואז היפטרו ממנו בדרך. זכרו שהוא גם אביזר מעורר סקרנות.
• בלון הליום – קשרו אותו לבגדיכם.
• מספר גב עם זמן המטרה וסיכות בטחון – ענדו אותו מאחור.

2. כניסה לשטח הזינוק: פגשו את ליאור גולדין שתנחה אתכם היכן לעמוד בעת הכניסה לזינוק. (מירב תפגיש אתכם).
3. הכניסה שלכם לשרוול הזינוק תהייה מפתח מיוחד שיהיה בשרוול הזינוק, בערך מול תחנת הדלק פז, שהוא שטח סטרילי שאינו מיועד לרצים.
4. לפני הזינוק : הנחו בקול את הרצים שעוברים אתכם בשרוול הזינוק, לא לעשות זאת אם זמנם לא מהיר מהשלט שאתם נושאים. הנחו את האנשים מסביבכם להתקדם לקו הזינוק בהליכה עד מעבר הקו, שם רק מתחיל הזמן האישי.

5. שער הזינוק מעליכם? – רוצו! בהצלחה.

מיקום עקרוני בשרוול הזינוק.
אנו מניחים שאורך "חבילת הרצים" בזינוק יגיע במרתון לכ-100 מ' (2,700 רצים) ובמרוצים האחרים לכ-200-250 מ' (5000-6000 רצים). השתמשו בפרופורציה הזו כדי לחשב את מיקומכם לפי הטבלה מטה. חילקנו את המתחם ל-6 מקטעים. במקטע הראשון לא עומדים גם המהירים שבכם!

זכרו שעדיף שתעדו קצת מאחור ותתקדמו מאשר להיפך