מזה 14 שנים שאני עוסק באימון. את הדרך התחלתי באימון לטריאתלון ולריצה. כאשר נתקלתי בבעיות שלא ידעתי לפתור בעצמי, תמיד מצאתי את אנשי המקצוע הטובים ואיתם עבדתי יד ביד, על מנת להמשיך ולקדם את המתאמנים באנדיור.
לאורך השנים, השתמשתי במגוון גדול של אנשי מקצוע, אבל תמיד הרגשתי ש… משהו חסר!

חיפשתי רפואה מערכתית, כזו העוסקת קודם כל במניעת המחלות ואח"כ, גם מחפשת פתרונות מערכתיים כוללים, כאלה שמסתכלים על האדם השלם ולא רק על הסימפטום. מצאתי את שחיפשתי ברפואה סינית, רפואה העוסקת בחיבור בין גוף לנפש ומספקת פתרונות נהדרים בנושאים רבים, מאורתופדיה, דרך מחלות פנימיות, גינקולוגיה וטיפולי פוריות, בעיות נפשיות רבות ועוד נושאים רבים ואחרים.

הטיפול ברפואה הסינית כולל בתוכו דיקור, טיפול בצמחים, טיפול במגע (שיאצו או טווינה), תנועה (יוגה, יוגה סינית \ צ'יקונג), תזונה ואורח חיים. הרפואה הסינית מלמדת אותנו איך לאזן בין כל הגורמים בחיינו,משפחה, עבודה, תזונה ואימון לאורך עונות השנה השונות (עוד על רפואה סינית אכתוב בחודשים הבאים).

אני מסיים עכשיו שנה שנייה (מתוך ארבע) ברפואה סינית ושנה שנייה של טיפולי שיאצו.

החל מתחילת החודש הקרוב, חודש יולי, אני פותח קליניקה לטיפולי שיאצו, טיפול בצמחים, תזונה והדרכה לאורח חיים (טיפול בדיקור אוכל להציע רק בסוף ארבע השנים). בקליניקה זו אעסוק במספר נושאים הקרובים לליבי:

אורטופדיה – מניעת פציעות ושיקום, כאבי גב אקוטיים וכרוניים, כאבי כתפיים, ברכיים ומפרקים אחרים וכדומה.
למי מתאימים טיפולים אלה? לכל אלה הסובלים מכאבים כרוניים שכבר ניסו כל טיפול (מערבי) אחר, כולל מרפאות כאב, לאלה הסובלים מפציעות חוזרות (נקעים, דלקות חוזרות, כאבי גב, שכמות וצוואר) ועוד

שיפור תפקודי נשימה – אסתמה, COPD אינן גזרות גורל וניתן לשפר במידה רבה את תפקודי הריאות ואת איכות החיים של המטופלים

מיגרנות חוזרות וכאבי ראש תכופים

הדרכה למציאת הדרך לאורח חיים מאוזן ובריא יותר – במסגרת זו אני מציע שילוב בין טיפול, הכולל טיפול במגע, צמחים ושיחות, בהן משלב טיפול מערבי התנהגותי לבין פילוסופיות מהמזרח , לבין תוכנית אימונים הכוללת אימונים בתנועה ובספורט ומעקב שוטף.

למי מתאימה התוכנית הזו? לאלה שמרגישים "תקועים", לא מאושרים, לאלה שנוטים לחלות לעיתים תכופות ולכל מי שמרגיש שיש בחיים האלה יותר

מכיוון שלימודי עדיין לא הסתיימו, אני מגביל את מספר המטופלים איתם אעבוד בשנתיים אלה.

לפרטים נוספים ותאום טיפול:
רן ron@endure.co.il 052-850-7535
שי 052-531-4433

אשמח כמובן אם תבחרו לשתף עם חבריכם

קצת עלי:
סטודנט לרפואה סינית, קמפוס ברושים, אוניברסיטת תל אביב מטפל שיאצו מוסמך, קמפוס ברושים, אוניברסיטת תל אביב.
מאמן מנטאלי בהסמכת המרכז הישראלי לפסיכולוגיה של הספורט ואוניברסיטת חיפה.
מאמן טריאתלון, איגוד הטריאתלון האמריקאי ובי"ס למאמנים ווינגייט

(אני גם בוגר הנדסת חשמל בטכניון. זה משנה למשהו? 🙂 )

 

רן שילון