בחודש אוקטובר אנחנו חוזרים במתכונת חדשה לקראת השנה החדשה. רן שילון מפרט מה מצפה לנו בחודשים הקרובים:

WhatsApp Image 2017-09-27 at 11_750

הקיץ מאחורינו ובחודשים הקרובים ועד האביב יתמקדו האימונים במועדון אנדיור בהכנת הרצים לתחרויות ריצת כביש וכן לריצת שבילים (כגון המרתון המדברי).

אימוני הקבוצה החל בחודש אוקטובר  יהיו כדלקמן:

– ימי ראשון: אימוני חיזוק עם טל בנוהל הרגיל.

– ימי שלישי: אימוני מהירות באצטדיון בהדר יוסף עם רן.

– ימי חמישי: אימון ריצת טמפו עם פליקס (האימון יהיה ליד הים ויאפשר לשוחים לשחות לפני או אחרי האימון).

– ימי שישי: ריצות שטח – לא טכניות, אלא טמפו בתנאיי שטח משתנים. בחצי השני של העונה נתכונן לקראת מחנה האימונים בלגו די גארדה בקיץ.

לגבי שיעורי יוגה – אני מאמין שכל אחד צריך לתרגל יוגה עצמאית כל בוקר בתחילת היום. התרגול קצר, 15-20 דקות, והוא מאפשר התאוששות טובה יותר מאימונים ומניעת פציעות.

מכיוון שקיימים הרבה סוגים של יוגה והרבה סוגים של תרגולים, בנינו סדרה של תרגילים בסיסיים שהתרגול היומי שלהם עושה בדיוק את הדברים האלה, ובעיקר לא מסכן ולא מסבך את התרגול.

למעוניינים ללמוד ביצוע התרגול הזה נכון, קיימות מספר אפשרויות:

1. התרגול מופיע באתר וצריך פשוט לצפות להקשיב ולהתמיד. הנה הוא, ממש כאן.

2. חסרי ניסיון? אנחנו מציעים, החל מהחודש הזה, סדנה קצרה בת 1-5 מפגשים המתמקדת ב-9 התרגילים ובביצוע מדוייק שלהם, על פי השקפת העולם שלנו (ושל האתה יוגה). את הסדנה תעביר בקי שוקן, מורת יוגה האתה שמכירה אותנו (ואתכם) ומבינה איך לדייק אתכם. עלות הסדנה (בודד או קבוצות קטנות) – 100 שח לשיעור לכל משתתף.

בנוסף, כפי שכבר הודעתי לכם באימוני שלישי האחרונים, החזרה לאצטדיון כרוכה בעלויות חדשות ונוספות ולכן עדכנו את טבלת המחירים.

ודבר אחרון וחביב במיוחד: מחנה אימונים למרתון המדברי. מצאתי מקום חדש ומרתק באילת – החווה של בני. החווה נמצאת בפאתי העיר ומאפשרת מחנה "קצת אחר" באילת. עלות המחנה: כ-800 שקל. יש אפשרות גם להסעה בתוספת של 300 שקל לאדם.

מעוניינים? נא שלחו לי מייל ל-info@endure.co.il וציינו אם אתם מעוניינים גם בהסעה.

שנה טובה והתחלות חדשות.