השנה החדשה בפתח וכבר ממש ניתן להרגיש את השינוי במזג האוויר – הבקרים כבר קרירים יותר ואפילו הימים קצת פחות לחים וחמים. גם אנחנו עומדים בסימן הסתיו והתחלות חדשות. בחודשים האחרונים עבדנו על מספר פעילויות ושיתופי פעולה ואנחנו שמחים להציע לכם אותם.חידושים: אדידס – כפי שוודאי ראיתם, מתאמני אנדיור זכאים להנחות של 30 אחוזים על מוצרי הריצה של אדידס. ההסכם יתחיל בחנות החברה בנמל תל אביב וימשיך גם לכל החנויות האחרות שלהן. כאמור, ההסכם הוא עבור מתאמנים קיימים (ומשולמים)

אימוני הרכיבה שלנו באופני כביש – חוזרים במתכונת החדשה מיום שישי הקרוב. האימונים בחודש ספטמבר יתקיימו בפארק קנדה, ומשם גם ייצאו אימוני הריצה של ימי שישי בבוקר. במקום, כביש באורך של כ 10 ק"מ המקיף את הפארק. הכביש באיכות טובה ומאפשר רכיבה בטוחה לרוכבים בכל הרמות (כמעט ללא תנועת מכוניות) וכמו שהבטחנו – המסלול טכני וכולל עליות רבות (וירידות) וכן אלמנטים שונים הדורשים פיתוח יכולת השליטה. האימונים בימי שישי מתאימים לרוכבים בכל הרמות, כולל רוכבי אופני שטח. אורך האימון 90-120 דקות. מפת הגעה .

מחנה אימונים ריצה – רבים מאתנו מתאמנים לקראת המרתונים של הסתיו והחורף, לכן, הוספנו מחנה אימונים אורבני בתאריכים ה 23-24 בספטמבר  (ולסיום המחנה ריצה מסכמת – ריצת הסליחות 25.9), כפי שאנחנו עושים לפני כל עונת מרתונים. מחנה האימונים האורבני מתאים לרצות ולרצים בכל הרמות כולל אלה המתאמנים למרחקים קצרים יותר. מתכונתו של המחנה כוללת אימון בוקר ואימון ערב בימים ראשון ושני (לו"ז מפורט בהמשך). בימים אלה, לא מתקיימים האימונים הרגילים והרצים מוזמנים להצטרף לפעילות המחנה. עלות המחנה – 100 ש"ח.

ריצת סליחות – זו השנה השלישית בה אנחנו יוצאים לריצת הסליחות בירושלים. למי שעדיין לא מכיר, הריצה מתחילה ב 3 לפנות בוקר, ערב יום כיפור  25.9, בחנייה של בנייני האומה. במסגרתה, אנחנו מתחלקים לקבוצות ורצים מרחקים שונים עד השעה 7 בבוקר. השנה תהיה הריצה בסימן קירות וגגות בחיי ירושלים. לבניינים רבים בעיר סיפורים מרתקים. נעבור דרך חלק מהם במסלול שונה מהשנים הקודמות ונשמע סיפורים והסברים. את הריצה ינחה מנש הס, חבר הקבוצה כבר שנים רבות וירושלמי שנים רבות עוד יותר. כמו בכל שנה, הסיור מיועד לרצות ולרצים בכל הרמות.

השנה, תהיה הריצה פתוחה למתאמני אנדיור וכן לרצים אחרים, אבל תהיה מוגבלת ל 200 הרצים הראשונים שיירשמו (בשנה שעברה הגיעו למעלה מ 350 רצים!). תהיה חובה של הרשמה מראש ! כמו בכל שנה, מנש ואנחנו, צוות המאמנים, מנחים את הריצה בהתנדבות, ללא תשלום והשנה החלטנו על קונספט חדש – רצים מחוץ לאנדיור המעוניינים להצטרף, יהיו מחוייבים בתשלום של 100 ש"ח (מראש בכרטיס אשראי). הכסף יישמש לרכישת אופניים לילדים בבתי יתומים בירושלים. מתאמני אנדיור המעוניינים לתרום, מוזמנים גם הם בשמחה. כרגיל, פרטים מלאים ייעלו לאתר אחרי הסיור המקדים שלנו.
שת"פים – אנחנו מאמינים גדולים בגיוונים. הסיבות לכך רבות וכוללות שילוב בין אימון בצורות שונות, לבין הוספת עניין ו"צבע" לאימונים שלנו. במסגרת זו, ובמהלך החודשים הקרובים, מתאמני אנדיור יוכלו להתנסות בסוגי אימון שונים במחירים מוזלים ולתקופות מוגבלות. במסגרת זו ניתן יהיה להצטרף ליוגה, אימוני קרוס-פיט, חתירה ועוד… המקום הראשון אליו ניתן יהיה להצטרף הוא קיר הטיפוס  performance rock– קיר טיפוס ברחוב ריב"ל 3 בת"א – כמה מילים על ספורט הטיפוס הספורטיבי: טיפוס קירות הינו ספורט אתגרי המצריך הפעלה של כל השרירים בגוף ומחזק בעיקר את פלג הגוף העליון ושרירי הבטן. כמו כן הוא משפר קוארדינציה, שיווי משקל, חשיבה ותכנון אסטרטגי. אימון נכון של שעה יכול להיות תחליף מעניין לאימון בחדר הכושר או לאימון פונקציונלי, לצד אתגר והנאה. הטיפוס הספורטיבי באולם בטוח ואין בו סכנה.

בפרפורמנס רוק ישנם 2 מתחמים בהם ניתן לטפס כשבכל מתחם מעל 50 מסלולים לכל הרמות, ממתחילים (ללא כל ניסיון) ועד מתקדמים. 2 המתחמים ממוזגים, וכן ישנם שירותים מקלחות WiFi וקפה. עלות מיוחדת לחברי אנדיור – 100 שח\חודש עבור שימוש ללא מגבלה במתקן. העלות המוזלת טובה לחודש היכרות אחד בלבד וניתן לממשה עד סוף השנה לפרטים נוספים ניתן לבקר באתר  www.performancerock.co.il או ישירות בטלפון 03-687-28-80 ואם תחפשו אותנו, המאמנים, בפגישת המאמנים הבאה שלנו בשלישי הבא, שם תוכלו למצוא אותנו. מבטיחים תמונות!!

תחרויות הטריאתלון – כמו שאתם וודאי יודעים, הנהלת איגוד הטריאתלון התחלפה. הגיעה הנהלה חדשה ששמה לעצמה למטרה לחזור ולייצר תחרויות טובות ומעניינות ולהמשיך ולקדם את ספורט הטריאתלון בארץ. על מנת שהדבר ייצא לפועל, ההנהלה זקוקה לנו, הטריאתלטים, שנחזור להתחרות ונחזור ונצטרף לאיגוד. עד סוף השנה הקרובה מתוכננות 4 תחרויות: טריאתלון גן שמואל טריאתלון חיפה – אליפות ישראל למרחק חצי ארוך טריאתלון אשקלון – אליפות ישראל בספרינט וטריאתלון אילת – אליפות ישראל במרחק האולימפי

וכמובן, לא שוכחים את הטיול לואדי ראם בירדן. המחנה כולל יום לימוד שימוש בציוד טיפוס + המחנה עצמו עם יחס חניכה של 4 מטפסים לכל מדריך טיפוס. ניתן כמובן להצטרף לריצות ללא הטיפוס. עלות לאדם תעמוד על 2250 ש"ח. פרטים ותאריכים – בימים הקרובים

אימונים קבוצתיים

אימוני הקבוצה הרגילים שלנו הם כמעט בפורמט סתוי: שחייה – אימוני השחייה נשארים ללא שינוי – בימי שני בבריכה ובימי חמישי בים. אימוני הים נשארים כמובן בחוף המצויין בהילטון, בו ראינו גם בשבוע שעבר, שגם כאשר לא ניתן לשחות בשום חוף אחר, האימונים כאן נמשכים כרגיל.

ריצה – אימוני הריצה במשך השבוע ממשיכים במתכונת הקייצית של שילוב אימוני ים ואימוני אצטדיון בנוסף, יכולים מתאמני הקבוצה להצטרף גם לאימוני אצטדיון בימי ראשון בערב אימוני הריצה של ימי שישי – החודש נצא לאימוני הריצה של ימי שישי מפארק קנדה. גם כאן, המסלולים יפים, ארוכים ומגוונים ובמתחם הפארק ניתן גם לרוץ בתוך אתרים הסטוריים מרהיבי עין.

ביטוח תאונות אישיות ובדיקות ארגומטריה תזכורת לכולם – כל המתאמנים באימונים הקבוצתיים, מחוייבים בביטוח תאונות אישיות. הביטוח השנה, כמו שכבר כתבנו, מתבצע ישירות מול סוכנות רגב-קידר וניתן לרכוש אצלם שני סוגי ביטוח – לרצים ולטריאתלטים. כמובן שרצוי לבדוק גם פוליסות אחרות ולהשוות. להזכירכם, פוליסות אלה מחוייבות בבדיקת ארגומטריה בת תוקף. פרטים באתר

ולסיום, שני דברים בנושא התכנים באתר ובפייסבוק : 1. הפייסבוק שלנו פעיל ומתעדכן מדי יום בכל מידע רלוונטי. אתם מוזמנים להצטרף, לחלוק חוויות, לשאול שאלות, אנחנו כאן בשבילכם… 2. אתם מוזמנים לכתוב באתר חוויות מתחרויות שהשתתפתם בהן בתקופה האחרונה, שיתוף המידע מעבר לפן האישי של "לחלוק" עם חברים, תורם לאחרים בהכרת התחרות בה השתתפתם ומאפשר לאנשים אשר מחפשים את היעד הבא, לעשות בחירה על סמך נסיון ועצות של אחרים. לפרסום באתר ניתן לפנות לשירי  shiri@endure.co.il

אז נסיים בברכת חג שמח ושנה טובה,

רן שילון וצוות אנדיור