למי שפספס, האביב כאן, במלוא עוזו – ימים חמים וקרים, בעת ובעונה אחת, גשם ואובך, שרב שנשבר כמעט באותה מהירות שהגיע… והלחות? עדיין לא כאן. העונה נפלאה ומאפשרת לנו להתאמן בכל שעות היום, ללא מגבלת מזג אויר.מתי כל הטוב הזה ייגמר? מניסיון של השנים הקודמות – ב 21 ביוני, כמובן, יום תחילתו של הקיץ.

החודש הוספנו אימונים רבים וכולם מלאים – שלושת אימוני הריצה של הערב – מודיעין, רמת גן ותל אביב, הולכים ומתמלאים, אימון ההחלפות של שישי בחוף ראשון לציון – נפלא, ואפילו כבר שחינו בים בשבוע שעבר, ללא חליפות!! אימון נוסף שתופס תאוצה, הוא אימון החיזוק הפונקציונלי של ענת וטל, בימי שני בבוקר. אנחנו מבטיחים הפתעות נוספות באימון זה בהמשך ( כולל הליכה על חבל, כמובן ).

החודש, אנחנו סוף סוף חוזרים גם לאימוני ים. האימונים יהיו השנה בימי חמישי בבוקר. הסיבה – אנחנו רוצים לייצר אימונים רצופים יום אחרי יום של שחייה פתוחה, על מנת לשפר את ערך האימון. האימון הראשון מתחיל כבר השבוע. כמו בכל שנה, החודש הראשון יוקדש כולו להקניית כלים לבטחון השחייה במים פתוחים – כניסה ויציאה, שמירת קו ישר במים, הרגשת בטחון וניהול זרמים וגלים, עבודה קבוצתית ועוד. אם אתם כבר שוחים בבריכה ומעוניינים להתחיל לשחות גם בים, זה הזמן!

בהזדמנות זו, אני מבקש לאחל לשי פיפמן הצלחה. שי, שאימן באנדיור בשנתיים וחצי האחרונות, יוצא לדרך חדשה באזור מגוריו. אין לי ספק שתצליח!!

הלילה, יוצאים רצי האולטרא לתחילת המרוץ מהר לעמק והיתר – מחר. תהנו מהמרוץ המיוחד הזה!!!

השנה, לקראת יום ירושלים שיחול ב 20 במאי, אנחנו מאגנים אירוע רכיבה מיוחד – רכיבת אופני כביש באזור ירושלים ובעיר עצמה, ביום שישי ה 18 בחודש. את הרכיבה יוביל מנש הס, אשר מוביל את ריצת הסליחות הידועה של אנדיור. מומלץ ביותר !!

אימונים קבוצתיים קצת לגבי תוכן האימונים בתקופה הקרובה – שחייה – אימוני השחייה שלנו בחודשים הקרובים יהיו מורכבים מ 3 אימונים: אימון בריכה אחד ושני אימוני ים. השנה, אנחנו שמים דגש מיוחד על שיפור והעלאה של קצב תנועת הידיים. לכל אלה המשתמשים בטמפו-טריינר (ניתן לרכוש בחנות מצמן בתל אביב), קצב הידיים של שחיינים ברמות הבכירות בטריאתלון אולימפי עומד על 0.78-0.82 שניות לכל תנועה ו 0.82-0.85 שניות לתנועה באירונמן. שיפור משמעותי של קצב הידיים, בשילוב כמובן עם חיזוק ועם טכניקה, ייספקו לנו את מהירות התנועה. אימוני הים יתמקדו בשחייה ארוכה ליוצאים לטריאתלונים ארוכים ובהקניית הרגלי שחייה בים, לחדשים שבינינו.

רכיבה – אימון הרכיבה החדש בימי שישי בראשון לציון, מאפשר גם לרוכבים חדשים לחלוטין ללמוד את רזי הרכיבה – החל ממתן כלי שליטה בסיסיים באופניים, דרך רכיבה קבוצתית וכלה באימוני טמפו.

ריצה – מכיוון שהוספנו אימוני ריצה רבים, גם תוכן האימונים מתרחב: ימי שני הדר יוסף – אימון פונקציונלי עם ענת הראל \ טל בר-דוד. מתאים לרצים בכל הרמות ימי שני במודיעין – אימוני בסיס. מתאים לרצים מתחילים-בינוניים ימי שלישי בהדר יוסף – מהירות וסיבולת מהירות ימי שלישי ברמת גן – כמו בימי שני במודיעין, אימוני בסיס עם תמי \ ענת. מתאים לרצים מתחילים-בינוניים ימי רביע הדר יוסף – אימוני טמפו עם אילן, לקראת תחרויות 5 ק"מ-מרתון. מתאים לרצים בינוניים-מתקדמים ימי רביעי בספורטק – אימוני בסיס עם פיני כהן. מתאים לרצים מתחילים-בינוניים ימי חמישי הדר יוסף – אימוני טמפו עם טל בר-דוד. מתאים לרצים בכל הרמות ימי שישי הדר יוסף – אימוני ריצה למתחילים עם טלי פינק. מתאים לרצים מתחילים ימי שישי בשטח – אימוני ריצה ארוכים עם רן והצוות. מתאים לרצים בינוניים-מתקדמים

מחנה אימונים ותחרויות

18.5 – רכיבה לקראת יום ירושלים. שעות מדוייקות, מיקום ומסלול, יפורסמו בימים הקרובים. בכל מקרה, מדובר ברכיבה במספר רמות, המתאימה לכולם! 31.5-2.6 – מחנה אימונים "שביל הגולן" – מחנה מיוחד ושונה!

למי מיועד המחנה ? טריאתלטים הנמצאים באימונים לקראת הטריאתלונים של הקיץ ובמיוחד תחרויות האיירונמן של יולי ואוגוסט. תאריך המחנה מאפשר שיא אימונים מוקדם יחסית והתאוששות מלאה לקראת התחרויות.

רצים שמתאמנים לתחרויות הריצה הארוכות של הקיץ, או כאלו שמחפשים אתגר "קצת" שונה!

במשך שלושת ימי המחנה נרוץ את כל שביל הגולן שאורכו 120 ק"מ, בכל יום כ 40 ק"מ. כמובן, שניתן יהיה לרוץ רק חלק מהדרך בכל יום. פרטים בנוגע לשביל – http://golan.org.il/shvil/.

כמו כן, המחנה מתאים לרצות ורצים, מתאמנות ומתאמנים שפשוט מחפשים לצאת קצת מהעיר, לנקות את הראש ולבלות באימונים כל היום.

המחנה מיועד למתאמנים בכל הרמות. כן, גם אם רק התחלתם!

מה כולל המחנה: 2 לילות לינה על בסיס של 2 אנשים בחדר (ניתן לשדרג לחדר בודד), כולל כל הארוחות בבית ההארחה בקיבוץ גדות. כל האימונים, כולל שחייה בבריכת השחייה. יהיה לנו אוטובוס צמוד לתמיכה ברצים. בכל יום נתחיל ונסיים במקומות אחרים. האוטובוס ייקח, יתמוך ויעביר לאורך היום. ומה עוד כולל המחנה ? טיפוס ברכיבה לחרמון !

הרשמה – אצל אורלי במשרד orliy@endure.co.il עלות: 1250 ש"ח למתאמני אנדיור ו 1450 שח לרצים \ טריאתלטים, שלא מתאמנים איתנו ומעוניינים להצטרף. לפרטים מקצועיים, ניתן לצור קשר עם רן ron@endure.co.il

חסויות ואנפורמציה מסחרית בעקבות בקשות ושאלות שלכם, חברת שיאנרגיה, יצרנית מוצרי צ'אלנג', פתחה חנות מקוונת, בה יוכלו חברי הקבוצה לרכוש את מוצריה במחיר מיוחד. להזמנות, ניתן לפנות לאורלי – orliy@endure.co.il או בטלפון 052-227-7274

חולצות מקררות של חברת קולומביה – 

1

חברי אנדיור יכולים לרכוש את החולצות המקררות של קולומביה בהנחה של 20% בחנויות החברה!

אופניים וציוד רכיבה – מצמן את מרוץ בתל אביב – חנות האופניים הגדולה בארץ, עכשיו בניהולו של בנצי. בחנות זו ניתן לרכוש מוצרי רכיבה ומוצרים נלווים בהנחות גדולות ומיוחדות.

ריצה וציוד טריאתלון – אנחנו חוזרים לעבוד עם חנות טיים טריאל ברשפון בניהולו של צח. גם כאן, תקבלו תנאים משופרים על כל ציוד הריצה והטריאתלון.

ביטוח תאונות אישיות ובדיקות ארגומטריה תזכורת לכולם – כל המתאמנים באימונים הקבוצתיים, מחוייבים בביטוח תאונות אישיות. הביטוח השנה, כמו שכבר כתבתנו, מתבצע ישירות מול סוכנות רגב-קידר וניתן לרכוש אצלם שני סוגי ביטוח – לרצים ולטריאתלטים. כמובן שרצוי לבדוק גם פוליסות אחרות ולהשוות. להזכירכם, פוליסות אלה מחוייבות בבדיקת ארגומטריה תקפה. פרטים באתר.

ולסיום, שני דברים בנושא התכנים באתר ובפייסבוק : 1. הפייסבוק שלנו פעיל ומתעדכן מדי יום בכל מידע רלוונטי. אתם מוזמנים להצטרף, לחלוק חוויות, לשאול שאלות, אנחנו כאן בשבילכם… 2. אתם מוזמנים לכתוב באתר חוויות מתחרויות שהשתתפתם בהן בתקופה האחרונה, שיתוף המידע מעבר לפן האישי של "לחלוק" עם חברים, תורם לאחרים בהכרת התחרות בה השתתפתם ומאפשר לאנשים אשר מחפשים את היעד הבא, לעשות בחירה על סמך נסיון ועצות של אחרים. לפרסום באתר ניתן לפנות לשירי shiri@endure.co.il

רן שילון וצוות אנדיור