רן שילון

שלומי (בנאדם) חייל

שלומי (בנאדם) חייל

טל בר דוד

טל בר דוד

פליקס פיסרבסקי

פליקס פיסרבסקי

עמית בר-אור

עמית בר-אור

ליאור גלילי

ליאור גלילי

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*** לחצו על התמונות לפרטים וליצירת קשר ***

 

כל אחד יכול… יותר !

אנדיור הינה שיטת אימון מקצועית המשלבת תכנית אימון אישית online באימון קבוצתי.

אנדיור הוקמה, בראש ובראשונה, על מנת לתת מענה לכל אחד ואחת המעוניין לשנות את אורח חייו ולשפרו בעזרת הספורט – באמצעות הגשמת מטרות על ידי אימון, הכוונה ודוגמא אישית.

אנדיור הינה הכתובת המקצועית לכל העוסקים בספורט, במגוון ענפי הסבולת והפעילות האירובית – טריאתלון, שחייה, רכיבה וריצה לקראת תחרויות טריאתלון, אירונמן, מרתון וכן אימוני פיתוח יכולת אירובית.

אנדיור שמה לה כמטרה לאפשר למתאמניה להציב לעצמם יעדים בתחום הכושר, התזונה, הבריאות והספורט ההישגי דרך אימון מקצועי ומנוסה, אישי ומבוקר, ולעמוד בהם בהצלחה באמצעות תכנית אימונים המותאמת לכושר הגופני שלהם ולאורח חייהם.

פילוסופיית האימון

כל ספורטאי הוא ייחודי – בעל יכולת אישית, אורח חיים ומטרות משלו. באנדיור אנו בונים תוכניות אימונים אישיות המתאימות לצורכי המתאמן, לפי הגדרה משותפת של יעדים אישיים תוך שמירה על בריאות ומניעת פציעות.

אנו מאמינים שהתקדמות איטית, עקב בצד אגודל ושימוש במגוון רחב של פעילויות cross training מסבים את התוצאה הטוב ביותר לאורך זמן וכן הנאה מהתהליך.

אנדיור מציעה מספר סדרות אימון – צעדים ראשונים, ספורטאי פעיל ואימונים מתקדמים כבסיס לבחירת רמת האימונים התואמת לשאיפות הספורטיביות של המתאמן.

אנו מאמינים כי המפתח להצלחת המתאמן תלויה במעקב האישי ובתקשורת בין המתאמן למאמנו.

אחרי פגישה ראשונית, הכוללת קביעת מטרות, מותאמת תכנית אימון פרטנית על בסיס מחזורי חודשי. את התכנית מוצא המתאמן באתר במתחם אישי ומאובטח הניתן לצפייה על ידי המתאמן ומאמנו בלבד.

תוכנית אימון אישית

תכנית האימון האישית שמורה בתוך אתר אנדיור וכדי להיכנס אליה, כל מתאמן נדרש להכניסאת הסיסמא שניתנה לו.