אימוני אנדיור מתרכזים בענפי ספורט הדורשים פיתוח יכולת אירובית לבניית כשירות פיזית וסבולת. אימונים אלה כוללים אימוני חיזוק פונקציונלים, שיעורי יוגה המתאימה לצרכי המתאמן האירובי, שחייה בים ובבריכה, לימוד ואימוני רכיבה, ואימוני ריצה רבים ומגוונים, וכמובן שילוב הענפים השונים בטרי-ספורט. בסיס אירובי מהווה את אבן הפינה עבור מתאמנים בכל ענפי הספורט ומנוע אירובי גדול יותר שורף אנרגיה בצורה יעילה יותר ומשפר את חילוף החומרים. כל ספורטאי הוא ייחודי – בעל יכולת אישית, אורח חיים ומטרות משלו. באנדיור אנו בונים תוכניות אימונים אישיות המתאימות לצורכי המתאמן, לפי הגדרה משותפת של יעדים אישיים תוך שמירה על בריאות ומניעת פציעות.

למי האימונים מתאימים?

האימונים באנדיור מתאימים למתאמנות ומתאמנים בכל הגילאים ובכל הרמות – אם אתם עושים צעדים ראשונים בעולם הספורט ומחפשים שינוי ושדרוג אורח החיים שלכם, אם אתם כבר מתאמנים ומחפשים מסגרת מקצועית שתשדרג את היכולות שלכם וכמובן, אם אתם מחפשים להתאמן לתחרויות – מריצות של 5 ק"מ, דרך מרתונים וריצות הרים למרחקים ארוכים, מטריאתלון ספרינט ראשון וכלה בתחרויות איש הברזל

בין אם הגעת אלינו דרך אתר האינטרנט, חברים או מאמן בחדר הכושר, רן שילון, היזם ומאמנה הראשי של אנדיור, ישמח לפגוש אותך לפגישה אישית, יציג בפנייך את החברה, פילוסופיית האימון שלה ואפשרויות ההתפתחות וההתקדמות שלך בתוכה.

לאחר פגישה זו, בה תציבו יחד מטרות ויעדים, נתכנן ונתאים לך ולאורח חייך תכנית אימונים אישית, שתעלה לאתר האינטרנט של אנדיור. תכנית זו תיכתב ע"י רן שילון או ע"י אחד המאמנים המקצועיים שלנו. אנו מציעים תוכניות אימון ומסגרת לפיתוח עמידות ספורטיבית עבור הגשמת מגוון מטרות אישיות – מבניית כושר בסיסי לשיפור איכות החיים ועד הכנה לספורט תחרותי. במידה ודרוש ייעוץ תזונתי, תופנה לאחד מתזונאי הספורט העובדים באנדיור.

אנו מאמינים שהתקדמות איטית, עקב בצד אגודל ושימוש במגוון רחב של פעילויות משלימות מסבים את התוצאה הטובה ביותר לאורך זמן ולצד הנאה גדולה מהתהליך עצמו.
אנו מאמינים כי המפתח להצלחת המתאמן תלוי ביחס אישי, גישה מקצוענית ותקשורת מעולה בין המתאמן ובין מאמנו.

איך עובדים האימונים אצלנו?

אנחנו עובדים לפי עונות – מספטמבר-אוקטובר ועד יוני אנחנו מתמקדים בבניית בסיס ואימוני ריצה – מתחרויות 5 ו 10 ק"מ, דרך מרתונים בארץ ובעולם וכלה בריצות הרים של עד 170 ק"מ.

בקיץ אנחנו מתמקדים בהורדת העומס ובחיזוקים לקראת העונה הבאה. בתקופה זו אנחנו מוסיפים אימון שחיית ים.

האימונים לפי ימים:

ימי ראשון – אימוני חיזוק פונקציונליים עם טל בר דוד
 אימוני החיזוק הפונקציונליים 

ימי שלישי (קיץ) – אימון ריצה בחוף גורדון עם רן שילון 
 אימון הריצה בחוף גורדון

בסתיו וחורף האימון המרכזי ביום שלישי מתקיים באצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף.
אימון ריצה באצטדיון הדר יוסף 

ימי חמישי – אימון ריצה בדיונות שבין חוף הצוק לתל ברוך עם פליקס פיסרבסקי

ימי שישי – ריצת שטח עם רן שילון ופליקס פיסרבסקי, לסירוגין
ריצת שטח

 ימי שבת – מנוחה