רן שילון בוידאו פוסט המתאר את אימוני השבוע בחודשי הקיץ, מה יהיה בכל יום ולמי זה מיועד. הנה תקציר דבריו:

"אני נשאל הרבה על ידי מתאמנים חדשים איך הם יכולים להצטרף לאימנונים שלנו באנדיור. אז קודם כל, קיץ זו התקופה הטובה ביותר , להצטרף לאימונים שלנו, מכיוון שאנחנו חוזרים לבסיס. מתישהו צריך להתחיל מהתחלה, ואנחנו מתחילים בקיץ. למה בקיץ? לרוב האנשים  יש יותר זמן כי הילדים ישנים עד יותר מאוחר, ודבר שני, בקיץ חם ולכן אין מה לעשות אימונים קשים מדי בקיץ.
 
כל האימונים שלנו באנדיור הם אימונים מעורבים, זאת אומרת, שיש אנשים גם ברמות  הכי בכירות שקיימות ואנשים מהירים מאד, וגם אנשים שמתחילים לחלוטין. את כל האימונים שלנו אנחנו עושים בקבוצות מעורבות במקומות שהם סטריליים. מקומות סטריליים הם מקומות, בהם אנחנו נמצאים במקום שהוא קטן יחסית,  וכל אחד מהמתאמים מקבל הוראות קצת שונות, וכל אחד עושה את האימון שלו למרות שכולם מתאמנים ביחד. תפקיד המאמן זה לראות את כל אחד המתאמנים, ולתת לכל אחד הערות שונות של איך להתאמן באימון.

מה יהיה לנו בקיץ הזה, ומה יש לנו באימונים הקרובים?

אז ככה ימי ראשון אנחנו ממשיכים באימוני החיזוק, מיטל שושן חוזרת לבאר שבע ועמית בר אור מחליף אותה החל מיום ראשון הקרוב. האימונים יהיו קצת יותר איטיים, קצת יותר יותר אימוני בסיס. אין אימון מתאים יותר למתחילים מאשר האימון ביום ראשון בבוקר.

 

יום שני זה אימון של ריצה אורבנית או מה שנקרא Free Run, ריצה חופשית. זה אימון יותר מתקדם, מתאים לרצים שהם קצת יותר חזקים. באימון הזה אנחנו קצת יותר נקפוץ, נעבוד, זה אימון חיזוק לכל הגוף.

יום שלישי, שזה האימון המרכזי שלנו בשבוע, זה אימון ריצה בחוף הים (בגורדון). זאת אומרת ש"קצת" נרטבים, ולמי שלא מכיר אותי כשאני אומר שאנחנו קצת נרטבים באימון, זאת אומרת, שנרטבים מכף רגל ועד ראש. זה אימון שבו אנחנו רצים בחול העמוק, בחול הקשה, והרבה מאד בתוך המים, מה שמאפשר לנו, דבר ראשון, גם לאנשים שלא רצים, וגם לאנשים בעודף משקל, לרוץ בצורה שהיא ללא משקל גוף. מי שלא ניסה ריצה במים, אין דבר יותר נהדר וכיף מזה, וקשה מזה באימון שמתאים בשביל להתחיל ללמוד לרוץ.

ימי רביעי, אימוני טריינרים, לאלה שמתחילים לרכוב באופניים, אימון נהדר ונפלא. אימון שבו מגיעים עם האופניים, מגיעים עם הטריינר. מי שאין לו טריינר אנחנו יכולים להסביר באיך קונים ומה עושים, זה אימון שבו לומדים איך לרכוב מהתחלה, לומדים את טכניקת הרכיבה, לומדים איך לפדל, לומדים איך אחר לרדת מהטריינר ולשלוט באופניים וכן הלאה.

ימי חמישי, אימון מעורב, אימון נשימות (מדיטציה). מי שלא ניסה, פעם אחת לבוא לנסות, ואחרי זה להגיד מה אתם חושבים בעניין, ולא להיבהל מזה. לאחר מכן אימון שחייה בים, אימון שחייה במים פתוחים. גם פה, חודש יולי כמו בחודש יוני אנחנו עוסקים בעיקר לאלה שחדשים בשחייה בים בהרגלי שחייה בים, איך מצליחים "לקרוא" את הים, מה עושים עם גלים, איך נכנסים מתחת לגלים, איך תופסים גלים בדרך החוצה, איך מזהים זרמים, איך יודעים איפה להיכנס ואיך לצאת, איך שוחים בקו ישר, איך שוחים בקבוצה, איך לומדים לשמור קו, יש המון המון דברים שאנחנו מלמדים בים.

יום שישי, חוזרים החודש הזה לבן שמן, אימונים רק של שעה וחצי ולא שעתיים. אמנם, אימוני ריצה האלו יותר קלים מאשר האימונים שאנחנו עושים בדרך כלל בשטח אבל האימונים האלה הם, מה שאנחנו קוראים, By Invitation Only, רק לרצים חזקים עם ניסיון. לאימונים אלו צריכים רקע פיזי מספיק טוב כדי להיות מסוגלים לרוץ אותם.

בשבת, שבת המלכה, נחים."