בסוף ינואר נצא לטיול השנתי שלנו: השתתפות במרתון מרקש, במקצה המלא או החצי, וטיול מקסים במרוקו. כל הפרטים בפנים

32572-875472-281780_n-kA3--620x349@abc

אנחנו שמחים ונרגשים לספר שההרשמה ל"טיול השנתי" שלנו נפתחה. במרכז הטיול – השתתפות במרתון מרקש (במקצה המלא או במקצה החצי – חלקנו כבר התחילו להתאמן), אבל לפני ואחרי נטייל במרוקו.

מתי כל זה קורה? ממריאים ב-22.1.2020 לפנות בוקר וחוזרים ב-30.1.2020 בלילה (כלומר לילה שבין 29 ל-30). המרוץ עצמו מקיים ביום ראשון 26.1.2020.

רצים במרתון מרקש

רצים במרתון מרקש

מה בתוכנית?

יום רביעי – 22.1

נחיתה במרקש ונסיעה לעיר אסווירה, (essaouira) לינה במלון 5 כוכבים. העיר ממוקמת לחוף האוקיאנוס האטלנטי בין קזבלנקה לאגאדיר. לבה של העיר היא מדינה העתיקה השוכנת על חצי אי.

יום חמישי – 23.1

חצי יום טיול באסווירה- נופים, אוכל, תרבות. עיר נמל שלווה ששוכנת על חוף הים האטלנטי, מחזיקה חלק חשוב במורשת היהודית החל מהמאה ה-19. נבקר גם בקברו של רבי חיים פינטו, שמהווה יעד לעלייה לרגל ליהודים. לאחר מכן נסיעה ל-אגאדיר בדרך מיוחדת ויפה ולינה במלון מיוחד 4 כוכבים על שפת היום.

יום שישי – 24.1

אגאדיר – טיול בנופי העיר עיר זו שוכנת לחוף הים האטלנטי, והיא נבנתה מחדש לאחר רעידת האדמה, שהרסה אותה בשנת 1960.
את שעות הבוקר של יום זה נקדיש לסיור בנמל אגאדיר. נבקר בשוק הדגים המפורסם, ונעלה לקסבה ומשם נצפה על שרידי ההריסות של העיר הישנה. נמשיך משם בנסיעה למרקש. את לינת הלילה נעשה במלון 4 כוכבים ברמה גבוהה.

יום שבת – 25.1

 סיור באוטובוס במרקש וירידה מהאוטובוס באתרים המרכזיים של העיר. הרובע היהודי, שם נקבל סיור מודרך (באנגלית) נעבור בסמטאות יפות ונבקר בשוק צבעוני מלא בריחות, טעמים, בגדים, שטיחים, נעלים ועוד, בסיום ההדרכה נקבל זמן חופשי לטייל ברובע ונוכל להמשיך לספוג את ריח המסעדות המקומיות התבלינים הצבעים והאווירה המרוקאית. נסיים באקספו ושם ניקח את ערכות ההשתפות במירוץ, ונחזור למלון למנוחה.

יום ראשון ושני – 26-27.1

26/1 – יום המרתון/חצי מרתון במרקש
27/1 – יום חופשי במרקש (מסעדה מרוקאית בערב)

מרקש | Photo by MAX LIBERTINE on Unsplash

מרקש | Photo by MAX LIBERTINE on Unsplash

יום שלישי – 28.1

יום טיול להרי האטלס – כולל נסיעה בגיפים ארבע על ארבע עם נהגים, בלנדרובר. הרי האטלס נמצאים בין מרקש לבין מדבר סהרה, פסגות ההרים מכוסות בשלג בכל ימות השנה ומספקות מקור נהדר למים. נבקר בכפרים ברברים, הברברים הם אנשי טבע ותושבים הקדומים ביותר של צפון אפריקה, הם מאכלסים את האזור שבין מדבר סהרה לחופי האוקיינוס האטלנטי ועד למצרים. הם חיים בפשטות בבתי חימר, מגדלים סוסים, בקר ומתפרנסים מאריגה, טוויה, קדרות ותכשיטנות. חזרה למלון שלנו במרקש.

הרי האטלס

הרי האטלס

מחיר: 1,150 יורו לאדם בחדר זוגי.

הנסיעה מאורגנת על ידי תלמה ספורט. בטיול ילווה אותנו אוטובוס ויהיה מדריך דובר אנגלית. מלווה מקצועי: רן שילון. הטיול פתוח לקהל הרחב ולא רק למתאמני אנדיור ומספר המקומות מוגבל. נא הקדימו להירשם ולהבטיח את מקומכם.

>> לפרטים נוספים והרשמה לחצו כאן